A másik eset: nyelvórám volt, és egy kicsit utána kitaláltuk, hogy beszélgetünk, beülünk valahová. Kicsit maradtam, de korábban elmentem. Gondoltam, hazafelé bekapok némi utcai kaját, mert jól néz ki. A csirkesaslik mellett döntöttem, amit még nem kóstoltam. Kérdezte az árus: "Szpájszi?", azaz csípős? Mire megegyeztünk, hogy "little bit spicy", azaz kevésbé csípős, így is csípett a cucc, bár nem volt rossz.
Teszek föl pár ábrát az utcai árusok kínálatáról:



Egy kis összefoglaló: (gesztenye, hotdog, krumplibundás hotdog, főtt lárva, zöldteás palacsinta amit nem kóstoltam, és a fekete babos hal alakú kedvencem :D )

Ilyen a sátruk:

Meg kell jegyeznem, Gangnam megálló eléggé a fiatalok megállója, sok klub, szórakozóhely, kajálda van, de magának a sétálóutcának is megvan a sajátos hangulata. Bár most nem volt időm élvezni, és nincs is hozzá megfelelő ember a baráti körömben. Egy emberrel tudom nagyon élvezni az esti városba való sétát, de ő nincs itt :(. Néha sajnálom ilyenkor, hogy nem vagyok turista, de legtöbbször örülök neki. A külföldiekkel sok helyen barátságosak, bár tapasztaltam ellentétét. Egy biztos: Az ember, bár beleolvad abba az olvasztótégelybe, amit Szöul város népessége jelent, részévé, természetes összetevőjévé válik, de csak részben. Valamennyire még kilóg a sorból, ami néha negatív, gyakran pozitív. Egy biztos: nem rossz dolog Szöulban külföldinek lenni.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése